Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Ch

Czytaj więcej...

Moja osobista misja

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to dwa obszary, w przypadku których większość managerów popełnia mnóstwo błędów. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do ludzi pracujących w firmie czy wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to tylko niektóre przewinienia, które często się spotyka w małych i dużych firmach.


Jeśli panujące w firmie stosunki wśród załogi i pracowników mogłyby być dużo lepsze, to bardzo chętnie pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. W pracy, którą wykonuję skupiam się przede wszystkim na szerszym spojrzeniu na zagadnienie, zajmując się pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasowym. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, zapoznać się z jej planami, i odpowiednio dobrać optymalizację działań HR.


Z pewnością przydatne jest w wykonywaniu pracy doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Między innymi ukończyłam kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością związanej z psychologią pracy. Po skończeniu tej uczelni nadal poszerzałam swoje wiadomości, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z dziedziny zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa oraz technik negocjacyjnych.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem w czasie wykonywania swojej pracy. Współpracuję zarówno z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, jak również z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Pracuję z podmiotami, którym proponuję pełną obsługę we wszystkich obszarach wiążących się z HR, to znaczy w procesach rekrutacji i rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Zajmuję się także pracami wdrożeniowymi dotyczącymi polityki zarządzania pracowniczymi zasobami, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoimi umiejętnościami, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych publikacji w prasie branżowej.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to po pierwsze pełna poufność, tematy związane z dyskrecją są dla mnie bardzo ważne. Mogę się między innymi zająć wykonaniem audytów kompetencyjnych, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także ulepszam całość procesów kadrowych. Chętnie także realizuję warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi: