Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Od dziś możesz otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Ch

Czytaj więcej...

Biznes społeczny

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Wspólnie z Fundacją Training Projects serdecznie zapraszamy do zgłoszenia swojego akcesu w kampanii „Szkolenia dla darczyńców”. W ramach tego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę wylosować bezpłatne szkolenia – jako nagrodę w zamian za oferowaną przez ich firmę dobroczynność. Na razie warsztaty rozlosowano wśród dziesięciu spółek – co miesiąc wylosowywana będzie jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Wylosowana firma może samodzielnie wybrać lokalizację warsztatu, najepszą dla siebie datę, a przede wszystkim - tematykę konferencji. Do wyboru jest kilka dziedzin: od psychologii biznesu, przez kreatywność i innowacyjność albo szkolenia dla sprzedawców, po marketing i reklamę.

Do tej pory z naszej pomocy skorzystali: Caritas Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej, Bydgoski Dom Technika NOT Sp. z o.o., Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, Nauka Jazdy Pojazdami Igielski Centrum Szkolenia Mieczysława Igielska.

Wylosowane akcje: Nowe szanse dla transgranicznego rynku pracy i gospodarki Euroregionu Nysa , Kurs doskonalący interpersonalne umiejętności doradców rolniczych , Zadbaj o swoją przyszłość - szkolenia podnoszące kwalifikacje dla osób powyżej 45 roku życia, @ktywni 45+, Internet nie taki straszny - kurs komputerowy dla seniorów z Gminy Kępno.

Spotkania edukacyjne dla beneficjentów w tym programie charytatywnym przygotowujemy w hotelach, które były tak uprzejme dać nam duży rabat na pobyt. Zielony Tren w Tyliczu i Stary Kasztel w Krapkowicach.

Naszym partnerem w promocji wolontariatu firm jest fundacja coachingowa Szkoła Zarządzania z Katowic. Są oni fachowcami w tematyce gier edukacyjnych, spotkań integracyjnych i wybranych programów z zakresu zarządzania. W konsorcjum polecamy wszystkim zainteresowanym wymienione tutaj rozwiązania:

- gry biznesowe z obszaru kierowania projektami, planowania makroekonomicznego, finansów dla niefinansistów, efektywności osobistej, kierowania procesami produkcyjnymi i sprzedaży i polityki handlowej

- Zespolowe spotkania integracyjny o jednoznacznie edukacyjnym zabarwieniu – fabuły rozwijające kompetencje z dziedziny współdziałania w grupie, komunikacji interpersonalnej, organizowania pracy zespołu czy ról zespołowych.

- Szkolenia biznesowe z następującej tematyki: komunikacja międzykulturowa, myślenie strategiczne, zarządzanie zmianą, zarządzanie zespołem, motywowanie, radzenie sobie ze stresem, oraz problematyka handlowa

Jako partner tej firmy oferujęmy preferencyjne ceny na powyższe narzędzia – 15procent dla każdego kto powoła się na nas. Ponadto dla każdego z klientów zaproponujemy na życzenie mentoring wspierający wdrażanie efektów szkolenia.


Tagi: